Planowanie strategiiRegularne spotkania związane z planowaniem strategii są cechą naszej usługi zarządzanego wsparcia IT. Jako klient IT Mameloo będziesz mieć do dyspozycji dedykowanego, stałego menedżera konta, oferującego porady techniczne oraz działającego jako punkt odniesienia dla Ciebie i Twojego zespołu.
Celem spotkań związanych z planowaniem strategii jest opracowanie mapy technologicznej, która określa obecne i przyszłe potrzeby Twojej firmy. Pomożemy Ci zaplanować budżet na przyszłe aktualizacje systemu technologicznego, zmniejszając prawdopodobieństwo przykrych niespodzianek oraz zwiększając zadowolenie.

Korzyści z planowania strategii IT

 

Proces planowania strategicznego IT jest istotną częścią udanej strategii biznesowej. Wiedza o tym, jak zaplanować i zintegrować technologię z działalnością firmy, jednocześnie przewidując przyszłe potrzeby, jest ważną serią kroków, które każda firma powinna podjąć.

 

Nasze usługi w zakresie planowania strategicznego i technologicznego IT pomagają w pełni wykorzystać inwestycje w technologię, jednocześnie zapewniając ich zgodność z celami biznesowymi.

 

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz się spodziewać, wybierając na partnera Mameloo:

 

Regularne spotkania strategiczne dają większą kontrolę

Budżet na duże projekty technologiczne

Regularne raporty o stanie sieci

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.