Zarządzanie sieciąZarządzanie siecią ma kluczowe znaczenie dla efektywnie zarządzanych usług IT. Korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania, które stale monitoruje Twoją sieć i zapewnia, że Twoje serwery zawsze działają optymalnie i zdalnie naprawia drobne problemy z siecią.
Technologia zdalnego monitorowania i zarządzania (RMM) jest jednym z kluczowych czynników odróżniających nas od tradycyjnych dostawców wsparcia IT. Dużo zainwestowaliśmy w technologię RMM, aby zapewnić naszym Klientom najlepszą obsługę w swojej klasie.

Zarządzanie siecią

Zarządzanie siecią definiuje się jako proces jej optymalizacji pod kątem awarii oraz wydajności przy użyciu różnych narzędzi oraz technologii, pozwalających nadążyć za wymaganiami biznesowymi. Celem zarządzania siecią jest osiągnięcie sieci wolnej od błędów. W dzisiejszym środowisku stosuje się wiele narzędzi do zarządzania siecią, dzięki czemu cały proces jest niezwykle złożony.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz oczekiwać, wybierając partnera Mameloo:

Proaktywne zarządzanie siecią 24/7

Ciągłe optymalizowanie sieci

Identyfikowanie i naprawa wielu problemów w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.