Zarządzanie urządzeniamiUmiejętne zarządzanie urządzeniami jest dziś koniecznością. Laptopy, smartfony i tablety są wszechobecne w miejscu pracy i wymagają starannego zarządzania. Przepisy dotyczące ochrony danych wywierają presję na pracodawców, aby uważnie myśleli o urządzeniach mobilnych używanych w miejscu pracy.
Korzystamy ze standardowych w branży narzędzi do zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz technologii szyfrowania danych w celu ich ochrony. Nasze wyrafinowane oprogramowanie może szyfrować poufne dane, monitować użytkowników o hasło lub kod dostępu i zdalnie wyczyścić urządzenie w przypadku jego zaginięcia lub kradzieży.

Zarządzanie urządzeniami

 

Zarządzanie urządzeniami to proces zarządzania wdrażaniem, działaniem i konserwacją fizycznych i/lub wirtualnych urządzeń. Jest to szeroki termin, który obejmuje różne narzędzia oraz procesy administracyjne związane z utrzymaniem komputerów, sieci, urządzeń mobilnych i/lub wirtualnych.

Proaktywne zarządzanie siecią 24/7

Ciągłe optymalizowanie sieci

Identyfikowanie i naprawa wielu problemów w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.