Zarządzanie kopiami zapasowymiNasza usługa tworzenia i zarządzania kopiami zapasowymi jest błogosławieństwem dla zapracowanych właścicieli firm. Dane są towarem numer jeden w biznesie i po prostu nie możesz sobie pozwolić na ich utratę. Klęski żywiołowe, awarie dysków i błędy ludzkie to tylko niektóre ze sposobów, w jakie dane mogą zostać utracone lub zagrożone.
Wykonujemy przyrostowe kopie zapasowe Twoich danych w ciągu dnia i przechowujemy je w lokalizacji odrębnej odTwojej głównej siedziby, więc jeśli wydarzy się najgorsze zawsze będziesz mieć dostęp dpo ostatniej kopii swoich danych. Nawet częściowa ich utrata może być katastrofalna i zawsze lepiej jest być przygotowanym na najgorsze.

Zmniejsz ryzyko i zminimalizuj przestoje dzięki zarządaniu kopiami zapasowymi

Ochrona danych przed nieoczekiwaną utratą jest czymś więcej, niż tylko dobrym pomysłem. Jest koniecznością. Podczas gdy większość organizacji ma plan ciągłości działania i / lub odzyskiwania danych po awarii, konkretny projekt i konfiguracja rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych zależy od wielu czynników, takich jak charakter danych, zasady tworzenia kopii zapasowych, wymagania prawne, ogólna tolerancja ryzyka czy budżet.

Mameloo IT oferuje współdzielone i dedykowane rozwiązania do zarządzania kopiami zapasowymi, z których każde zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowani. Sa one niezbędne, aby zachować ciągłość działania. W miarę rozwoju firmy i zmieniających się wymagań możesz je uaktualniać, dodawać  nowe opcje i rozszerzać.

Ponadto, zlecając tworzenie kopii zapasowej danych administratorom IT Mameloo, możesz skupić się na prowadzeniu firmy, a nie na odzyskiwaniu po awarii.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz oczekiwać wybierając na partnera firmę Mameloo:

Poprawisz swoją zdolność odzyskiwania danych po awarii

Zminimalizujesz zakłócenia dzięki regularnemu tworzeniu kopii zapasowych

Znacząco zmniejszysz ryzyko biznesowe

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.