Audyty sieciNasze usługi audytu zapewniają niezależny i obiektywny przegląd infrastruktury IT, konfiguracji sterowania i zgodności z przepisami poprzez dogłębne testy oraz analizy ekspertów. Audytorzy Mameloo IT posiadają szereg profesjonalnych certyfikatów, w tym Certyfikowanego Audytora Systemów Informacyjnych, Certyfikowanego Menedżera Bezpieczeństwa Informacji, Certyfikowanego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych, Certyfikowanego Specjalisty w zakresie Kontroli Ryzyka i Systemów Informacyjnych, Certyfikowanego Profesjonalisty Microsoft oraz Certyfikowanego Hakera Etycznego.

Audyt sieci

Audyt technologii przeprowadzony przez Mameloo IT obejmie wszystko: od konfiguracji sieci i sprzętu po procesy tworzenia kopii zapasowych, konfigurację zabezpieczeń i standardy oprogramowania, a także wszelkie szczególne wskazania i wymagania. Nasz szczegółowy raport zapewni system ocen dla wszystkich skontrolowanych obszarów i zaleci pilną potrzebę podjęcia działań. Po zakończeniu audytu będziesz w pełni rozumieć stan swojej sieci, a także to, które obszary wymagają poprawy i jak szybko te ulepszenia powinny zostać wdrożone.

Oto tylko niektóre z kluczowych korzyści, których możesz oczekiwać wybierając na partnera Mameloo

 

Precyzyjny przegląd sieci biznesowej

Identyfikacja obszarów wymagających interwencji

Określenie nakładów inwestycyjnych

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.