Strategia nie sprawdzi się bez odpowiedniego wykonania

O NAS

Jesteśmy blisko naszych Klientów. Uczymy się ich biznesu. Tworzymy dla nich szyte na miarę, niestandardowe strategie informatyczne, które są dla nich najlepsze. Nasi Klienci są naszymi partnerami. Mają udział w projektowanych przez nas rozwiązaniach, a my mamy udział w ich sukcesach.

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy rzetelne i uczciwe doradztwo.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz konsultantów systemowych wspiera lokalne i międzynarodowe firmy globalnymi rozwiązaniami IT. Nasi Klienci reprezentują różne branże, takie jak; usługi finansowe, ubezpieczenia, hotelarstwo, lotnictwo, nieruchomości, rekrutacja, edukacja, usługi medyczne czy sektor publiczny.

W tak dużej, nieuregulowanej branży jesteśmy w pełni wykwalifikowanym i akredytowanym zespołem specjalistów, którzy mogą pełnić rolę „polisy ubezpieczeniowej” dla wsparcia IT.

Współpracujemy z klientami na całym świecie: w Europie, Afryce, Stanach Zjednoczonych oraz na Dalekim Wschodzie, pomagając w rozwiązywaniu problemów informatycznych i zapewniając fachowe wsparcie dla ich infrastruktury.

Współpracując z najlepszymi na świecie dostawcami sprzętu i oprogramowania, usługi IT Mameloo są znane z innowacyjnego podejścia, które zapewnia naszym klientom przewagę konkurencyjną.

 

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.