POMOC IT DLA OSÓB KREATYWNYCHOdkąd komputery Mac pojawiły się na scenie w połowie lat osiemdziesiątych, stały się narzędziem najchętniej wybieranym przez grafików czy projektantów. Tradycja i technologia, wydajność oraz styl, a także możliwość bezproblemowej integracji z innymi urządzeniami Apple, takimi jak iPad czy iPhone sprawiają, że są one „niezbędnikiem” w przypadku większości działań kreatywnych.

Ta opcja – idealna dla mniejszych firm – zapewnia dostęp do naszego zespołu certyfikowanych specjalistów z budżetem dostosowanym do Twoich potrzeb.

Nasza usługa Pay As You Go gwarantuje fachową pomoc online. Jeden z naszych inżynierów skontaktuje się z Tobą w ciągu godziny od pierwszego wezwania, a nasza skuteczność w zdalnym rozwiązaniu problemów wynosi 98%. Jeśli zachodzi konieczność odwiedzin w Twojej siedzibie, jeden z naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów dotrze na miejsce w ciągu zaledwie dwóch godzin.

Jeśli nie masz żadnych pilnych terminów i dysponujesz większą ilością czasu – opcja sześcio- lub ośmiogodzinna  od momentu wezwania jest rozwiązaniem najbardziej wydajnym pod względem kosztów i skuteczności

Aby zapewnić ciągłość działania, nasze opcje Pay As You Go obejmują również nieograniczony dostęp do naszej linii telefonicznej i coroczny przegląd SupportPlan w celu zidentyfikowania potencjalnych problemów.

Nasi inżynierowie i eksperci mają stały dostęp do najnowszych informacji, a bogata oferta rozwiązań informatycznych ma na celu pomóc takim firmom jak Tqwoja w proaktywnym planowaniu przyszlości.

Jeśli więc potrzebujesz porady w zakresie zakupów sprzętu czy oprogramowania po zarządzanie serwerami i dostęp do Internetu, porozmawiaj z naszym zespołem.

A ponieważ płacisz tylko za usługi, z których korzystasz – budżet IT pozostaje wyłącznie w Twoich rękach.

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.