Zarządzanie serweramiSkuteczne zarządzanie serwerami ma kluczowe znaczenie dla podtrzymania ciągłości infrastruktury technologicznej. Budujemy, konfigurujemy i zarządzamy serwerami, aby zapewnić ich maksymalną wydajność, jednocześnie gwarantując optymalny zwrot z inwestycji w Twojej firmie.
Nasze oprogramowanie do zdalnego monitorowania i zarządzania (RMM) optymalizuje wydajność procesora i miejsce na dysku, a także dystrybuuje poprawki oprogramowania w celu ochrony serwerów przed zagrożeniami cybernetycznymi. Nasz zespół inżynierów Microsoft jest zawsze pod ręką, aby pomóc w przypadku awarii serwera i zapewnić Ci całkowity spokój.

Dbamy o Twoje serwery, a Ty troszczysz się o swój biznes.

 

Zarządzanie serwerem jest czasochłonne. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy nowicjuszem – nadszedł czas, aby skoncentrować się na swojej działalności. Zostaw nam zarządzanie serwerami i wykorzystaj ten czas na skupienie się na rozwoju oraz sukcesie swojej firmy.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz oczekiwać, wybierając na partnera Mameloo:

Proaktywne zarządzanie siecią 24/7

Ciągłe optymalizowanie sieci

Identyfikowanie i naprawa wielu problemów w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.