Zarządzanie sprzętem i oprogramowaniemSprzęt i oprogramowanie stanowią rdzeń każdej firmy opartej na technologii. Rozumiemy, że jesteś zbyt zajęty rozwijaniem własnego biznesu, aby martwić się o swoje zasoby technologiczne - tak właśnie powinno być.
Wysoko wykwalifikowany zespół Mameloo IT jest zawsze gotowy do obsługi sprzętu i oprogramowania biznesowego - można powiedzieć, że to nasz chleb powszedni. Nasza specjalistyczna wiedza oszczędza czas i pieniądze, pozwalając Ci skupić się na innych, istotnych obszarach.

Sprzęt i oprogramowanie

Firmy polegają na swoich systemach informatycznych. Codzienne planowanie i organizacja pracy, komunikacja, księgowość – ile wykonujesz czynności, które nie dotyczą Twojego komputera?

Ponieważ IT stanowi tak ważną część współczesnego biznesu, ważne jest, aby infrastruktura była solidna, niezawodna i elastyczna. Prawdopodobnie będzie to również jedna z największych inwestycji w Twojej firmie, dlatego ważne jest, aby za pierwszym razem skutecznie wdrożyć odpowiednie rozwiązania.

Kluczem do wdrożenia właściwych rozwiązań jest planowanie. Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić nowy komputer do sieci, czy zmodernizować całą infrastrukturę, Mameloo IT będzie zarządzać Twoim projektem, aby zapewnić Ci realizację celów.

Budując relacje z naszymi Klientami możemy lepiej zrozumieć ich biznesowe oczekiwania co pozwala nam planować, projektować, wdrażać i wspierać rozwiązania, które przeniosą Twój biznes w przyszłość.

Sprzęt komputerowy

Mameloo IT dysponuje szeroką gamą sprzętu. Oprócz dostarczania markowych komponentów i systemów posiadamy również własną ofertę wysokiej jakości rozwiązań komputerowych i serwerowych, dostosowanych do wymagań naszych Klientów.

Od biurowych stacji roboczych, przez wysokiej klasy multimedialne komputery PC, aż po serwery o krytycznym znaczeniu dla biznesu – nasze systemy są produkowane wyłącznie przy użyciu markowych komponentów wysokiej jakości z gwarancją producenta. Aby uzupełnić te urządzenia możemy także dostarczyć monitory, drukarki i inne urządzenia peryferyjne.

Oprogramowanie

Oprócz dostarczania systemów operacyjnych Microsoft i podstawowego oprogramowania komputerowego, Mameloo IT może również dostarczać szeroką gamę oprogramowania narzędziowego do tworzenia kopii zapasowych, pakiety antywirusowe i pakiety bezpieczeństwa oraz specjalistyczne oprogramowanie z zakresu rachunkowość i baz danych. Jesteśmy partnerami wielu dostawców oprogramowania, takich jak Adobe, Symantec, McAfee i Microsoft, co pozwala nam na dostęp do szerokiej gamy narzędzi oraz materiałów pomocniczych, aby zapewnić szybkie i wydajne wdrożenie systemów.

Całe nasze oprogramowanie pochodzi od oficjalnych dystrybutorów, którzy zapewniają oryginalność wszystkich licencji.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz się spodziewać, wybierając na partnera Mameloo:

Zarządzanie sprzętem i oprogramowaniem od kołyski po grób

Jeden punkt kontaktowy dla sprzętu oraz oprogramowania

Współpraca wyłącznie z renomowanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Unlimited helpdesk

Email management

Proactive site visits

Zarządzanie siecią

Device management

Server management

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Have questions? Need answers?

If you have any IT related issues, we have the solution for you. Whether you need long-term Mac and PC support or an urgent fix, don’t hesitate and get in touch.