Architektura SieciZaprojektowanie architektury sieci, która będzie odpowiednia do obecnych i przyszłych wyzwań biznesowych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Nasi konsultanci muszą poznać i zrozumieć wyzwania biznesowe, przed którymi stoi Twój zespół.

Stworzenie odpowiedniej architektury sieci jest niezwykle trudna, przy licznych opcjach lokalnych, hybrydowych czy w chmurze, dostępnych na rynku. Rozumiemy jak ważne jest zaprojektowanie rozwiązania, które będzie odpowiednie do określonego przez Ciebie celu, dostosowane do Twojego budżetu i pozwoli Twojemu biznesowi rosnąć w przyszłości.

Architektura Sieci

Mameloo IT jest w stanie pomóc Ci zbudować wydajną, niezawodną, ​​opłacalną i skalowalną sieć spełniającą obecne i przyszłe wymagania. Współpracujemy z Tobą przy projektowaniu, planowaniu, inżynierii, zamawianiu, wdrażaniu lub integracji istniejącej architektury by stworzyć kompletne rozwiązania sieciowe i systemowe. Oszczędzając czas przeznaczony na martwienie się, jak zbudować sieć, pozwalamy Ci zamiast tego skupić się na możliwościach, jakie stworzy ona dla Twojej organizacji.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz się spodziewać, wybierając na partnera Mameloo.

Stworzenie systemu idealnego dla swojej firmy

Wizualizacja i zarządzanie przepływem pracy

Łatwa kontrola dostępów administracyjnych i uprawnień

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.