Odzyskiwanie poawaryjneCzy Twoja firma posiada plan odzyskiwania po awarii? Jeśli nie, to warto jest to zmienić właśnie teraz. Katastrofa może wydarzyć się w dowolnym momencie - klęski żywiołowe, błędy ludzkie, interwencje służb - wszystko dzieje się bez ostrzeżenia lub z ostrzeżeniem w ostatniej chwili.
Pomożemy Ci opracować plan odzyskiwania po awarii, aby chronić Twoją firmę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Planowanie odzyskiwania poawaryjnego obejmuje identyfikację krytycznych danych biznesowych, by zachować pewność, że mają one pierwszeństwo w przypadku zapotrzebowania na nową infrastrukturę obliczeniową wskutek katastrofy.

ODZYSKIWANIE POAWARYJNE

Z doświadczenia wiemy, że plany odzyskiwania po awarii są różne w przypadku  każdej organizacji. Proponowane przez nas rozwiązania są oparte na tej przesłance. Nasi doświadczeni inżynierowie ds. odzyskiwania poawaryjnego pomogą Ci przejść przez cały proces od projektu do jego wdrożenia. Jesteśmy obecni na każdym etapie  – od pierwszego kliknięcia do momentu, gdy wydarza się coś nieprzewidywalnego.

Oto niektóre z kluczowych korzyści, których możesz się spodziewać, wybierając na partnera Mameloo:

Poprawa odporności biznesowej

Zmniejszone ryzyko bezpowrotnej utraty ważnych danych

Planowanie na wypadek katastrofy

Ochrona przed katastrofami naturalnymi i tymi spowodowanymi przez człowieka

Dodatkowe funkcje naszych usług zarządzania wsparciem IT

Nielimitowany dostęp do helpdesk

Zarządzanie pocztą e-mail

Proaktywne wizyty na witrynach

Zarządzanie siecią

Zarządzanie urządzeniami

Zarządzanie serwerami

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Planowanie strategii

Masz pytania? Potrzebujesz odpowiedzi?

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z kwestiami informatycznymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długoterminowego wsparcia komouterów Mac czy PC, czy też pilnej naprawy sprzętu, nie wahaj się i skontaktuj z nami.